CASTING

IÑIGO ARANBARRI







FORMAKUNTZA
Urtea Titulua Gunea
2016 ANALISIS DEL MOVIMIENTO PABLO IBARLUZEA
2016 STORYTELLING JONATHAN YOUNG
2015 SINGING ENSEMBLE PATRICK SOUL
2015 VIEWPOINTS AMY RUSSEL
2015 NEUTRAL MASCK & EXPRESSIVE THOMAS PRATTKI ( LEAD TEACHER OF LISPA)
2015 SIMBOLIC LENGUAGE KELLEY SOUL
2015 TAKETINA & RHYTHM PHILIPP SCHAEFER
2015 CONTEMPORARY DANCE & ALEXANDER TCNICA VALENTINA BORDENAVE
2014 CLOWN CH.THELLIER - F.GIRAUD
2014 INTERPRETACION CAMARA ROBERTO CASTON
2014 PLATFORM HERIBERTO MONTALBAN
2014 CREACION TEATRAL P-MERINO - D.LORCA (TITZINA)
2010 ANTROPOLOGIA DEL TEATRO ANDER LIPUS
2010 CLOWN PIERRE VISSLER
2009 TITERES Y EL ACTOR A.GURRUTXAGA - U. REKONDO (DEJABU)
2008 MEDIA MASCARA MANEX FUSCH
2007 VOZ Y CANTO BETTINA ARAGON
2007 TECNICA VOCAL LIERNI FRESNEDO
2006 TEXTOS EN EUSKERA JULIA MARIN
2006 HISTORIA DEL TEATRO JAVIER SABADIE
2005 BUTOH WELDEL WELLS
2005 TALLER EXPERIMENTACION MUSICAL AITOR AGIRIANO
2005 CODIGO Y ESTILO MATEO FEIJOO
2005 ESPACIO ESCENICO JOSE LUIS RAYMOND
2005 TRAINING DEL ACTOR ROBERTO LALLI
2005 KALARI PAYATT K.P. KRISHNADAS
ANTZERKIA
Urtea Ikuskizuna Konpainia Zuzendaritza
2017 CUANDO LA PUERTA SE ABRE OSCAR TEROL
2017 BODORRIO - TXARRIBODA HIKA TEATROA AGURTZANE INTXAURRAGA
2015-16 ARRASTOAK DEJABU PANPIN LABORATEGIA DEJABU
2014 MADDI & ANTTON I.ARANBARRI - I.ELIAS
2011-12 GURE BIDE GALDUAK DEJABU PANPIN LABORATEGIA DEJABU
2010 EINSTEIN ADOS TEATRO GARBI LOSADA
2009 HIRE ZAIN L.Z.BOY / A.PEREZ
2008 PALABRAS ENTRECRUZADAS EDI NAUDO
2007 UN LOCO CON UNA PISTOLA GARBI LOSADA
2006 MIRAD, UN CHICO DE BOSNIA JOSERRA FACHADO
2005 KASTILLAKO DORREAK ANDER LIPUS
2004 SATURDAY CLOWN FEVER JOSERRA FACHADO
TELEBISTA
Urtea Ekoizpena Katea Kategoria Zuzendaritza
2015 ESKAMAK KENTZEN ETB 1 REPARTO OLATZ BEOBIDE
2014 GOENKALE ETB 1 REPARTO PAUSOKA
2007-08 PILOTARI ETB 1 PROTAGONISTA
ZINEMA
Urtea Ekoizpena Zuzendaria Kategoria Ekoizlea
2017 KRONOS NETZER BEREZIARTUA
2016 LAMIAK CARLOS OYARZABAL
2015 TRIANGELUAK IBAI IREGI
2014 AIO ASIER SUSTAETA
2014 PERSIANAS LETE GARAZI LERTXUNDI
2012 OINAZE EGOITZAK OHIAN AMEZUA
2012 TARTARE JONE ALBENIZ
2010 GIDOILKARIA ASIER SAMANIEGO
CXYNISM (VIDEOCLIP) DE THEE BRANDY HIPS
UDARAKO GAU LUZEAK (VIDEOCLIP) DE VENDETA
HAN "2036"
BESTE DATU BATZUK

CARNET DE CONDUCIR

INSTRUMENTO: GUITARRA Y ARMONICA

PIRAGUISMO, ESCALADA Y NATACION