CASTING

ADRIANA SALVO







FORMAKUNTZA
Urtea Titulua Gunea - Irakaslea
2019 INTERPRETAZIOA KAMARA AURREAN JOTA LINARES
2019 KOMEDIA KAMARA AURREAN JESUS FONT
2019 DO CHAPITOREKIN TALLERRA DO CHAPITO
2018 AKTOREA ETA KAMARA JUANCHO CALVO
2018 KAMARA AURREKO EGIA MARIA RIPOLL
2017 LABORATORIO LA DISPUTA DENISSE DESPEYREUX
2016 ENTRENAMIENTO PARA ACTORES (3 MESES) JULIAN FUENTES RETA
2015-16 INTERPRETACION CAMARA (1 AÑO) MIGUEL BARDEM
2015 INTERPRETACION Y CREACION DEL ACTOR (2 SEMANAS) A.SANZOL - A.LIMA
2014 INTERPRETACION CAMARA TONUCHA VIDAL
2013 EL ACTOR FRENTE A LA CAMARA (3 MESES) PAPE PEREZ
2013 INTERPRETACION PARA PROFESIONALES (3 MESES) PABLO MESSIEZ
2013 DE SOFOCLES A BRECH (3 MESES) CATALINA LLADÓ
2013 INTERPRETACION CAMARA JUANMA LOPEZ
2012-13 LA EXPRESIVIDAD DEL ACTOR (1 AÑO) FRANCISCO OLMO
2012 INTERPRETAR EL VERSO K. ARANBURU / J.POLANCO
2012 TEATRO VERBATIM ALI MCALLISTER
2011-17 PRACTICA ACTORAL PARA PROFESIONALES (6 AÑOS) CENTRO DEL ACTOR LORENA GARCIA
2011-13 VOZ.- METODO LINKLATER (2 AÑOS) ANNA LANN
2011 VOZ Y CANTO CRISTINA AROCENA
2011 LA VOZ DE LA IMAGINACION JONH WILD
2009 TEATRO GESTUAL A.MORALES / E.RANQUIN
2005-08 POETICA ACTORAL (4 AÑOS) PAULA SUSPERREGI
2005 CLOWN (2 AÑOS) ALEXANDRO COELHO
2001-03 TEATRO CLASICO Y CONTEMPORANEO (2 AÑOS) ALEX PASTOR
ANTZERKIA
Urtea Ikuskizuna Konpainia Zuzendaritza
2020 Bethoven Revolucionario Raúl MAdinabietia Adriana Salvo
2019-21 BABIAN ZAUDE! PRODUCCINES MAESTRAS ANA MAESTROJUAN
2019-20 Leire eta Jon. BOGA BOGA BOGA BOGA-
2018-19 MARAGARITAS DE MARGARITA RAÚL MADINABEITIA SL JESÚS ARBÚES
2018-19 MARTINAREN PARKE FANTASTIKOA PRODUCCOINES MAESTRAS ANA MAESTROJUAN
2017 MARGOIDAZU BOGA-BOGA ADRIANA SALVO
2016-17 DESCUBRIENDO A HAMLET BOGA-BOGA DANIEL GRANDA/ADRIANA SALVO
2016 LA CICATRIZ BOGA-BOGA DAVID REMIRO
2016 ROMEO Y JULIETA LORENA GARCIA
2015 ZIG-ZAG SERGIO NAVARRO
2015 ARTICULO 47 TEATRO A VOCES LORENA GARCIA
2015 AMORES MINUSCULOS IÑAKI NIETO
2015 ANTIGONA LORENA GARCIA
2014-19 PINTAME / MARGOIDAZU YARLEKU DAVID REMIRO
2013 DEPENDIENTES VICTOR GARCIA
2011 EL GRAN BLASFEMO PACO OCAÑA
2007-08 EXPERIMENTO LADY PAULO SCIUTTO
2004-05 CUANDO LA VIDA ETERNA SE ACABE RAMON VIDAL
TELEBISTA
Urtea Ekoizpena Katea / Plataforma Kategoria Zuzendaritza
2021 Ana Tramel. el Juego. TVE Salvador García Rúiz
ZINEMA
Urtea Ekoizpena Zuzendaria Kategoria Ekoizlea
2021 Aunque llegue tarde (LABURRA) Iratxe García Úriz REPARTOA
2021 Victoria 2030 Manuel Serrano. REPARTOA Tus Ojos
2020 La chica de los Corazones (LABURRA) Ramiro Rueda PROTAGONISTA Hynos film
2020 La Chica del gorro azul (LABURRA) Ramiro Rueda PROTAGONISTA Hypnos film
2019 13 (LABURRA) Roman Reyes REPARTOA Hypnos film
2015 GUAPOS (LABURRA) DAVID RAMIRO PROTAGONISTA HYPNOS FILMS
2014 BLUE LIPS NACHO RUIPEREZ SECUNDARIO CRONOPIA FILMS
2013 D-MENTES (LABURRA) SERGIO RAMIREZ PROTAGONISTA
2012 COLERA (LABURRA) ARITZ MORENO REPARTO ATERA FILMS
2012 DESTINO INCIERTO (VIDEOCLIP) ALEJANDRO ANTOLLIN PROTAGONISTA
2010 ARTALDE (LABURRA) ASIER ALTUNA REPARTOA TXINTXUA FILMAK
2001 ¿CON QUE ABRIMOS ESTA NOCHE? (LABURRA) SANTI ECHEVERRIA PROTAGONISTA
BESTE DATU BATZUK

GIDA BAIMENA

GAUR EGUNGO DANTZA ETA BAT-BATEKO MUGIMENDUA