CASTING

IÑIGO ARANBURU







FORMAKUNTZA
Urtea Titulua Gunea - Irakaslea
2003-07 ARTE DRAMÁTICO (4 AÑOS) COL-LEGI TEATRE DE BCN
INTERPRETACION C.SEGURA, J.DAULTE
INTERPRETACION KARI MARGOLIS
INTERPRETACION CAMARA PAU FREIXAS
INTERPRETACION CAMARA E.ROVIRA, M.GARCIA
CLOWN JANGO EDWARDS
BUFON LLUIS ELIES
VOZ C.PRAT, M.VELLVEHI
COACHING ACTORAL JORDI GODALL
ANTZERKIA
Urtea Ikuskizuna Konpainia Zuzendaritza
2020 TONBOLA HIKA TEATROA AGURTZANE INTXAURRAGA
2019 LA PLANCHA O LA VIDA TERESA CALO TERESA CALO
2017 CAFE SOLO - KAFE HUTSA (MICRRO) LA FARANDULA LA FARANDULA
2017 LA HIPOTENUSA (MICRO) LA FARANDULA LA FARANDULA
2014 MOLTA MERDA EDUARDO C.TINTORE EDUARDO C.TINTORE
2014 EL BOMBIN, EL BOMBON Y LA BOMBONA ANTONIO PONCE ANTONIO PONCE
2011 EL BIOGRAF LA GUAPA TEATRE MARC ANGELET
2011 OPCIO B LA GUAPA TEATRE MARC ANGELET
2010 LA MUERTE ES LO DE MENOS TEATRO A LA INTEMPERIE DENISE DESPEYROUX
2010 GENIUS LA GUAPA TEATRE MARC ANGELET
2009 CALL CENTER LA GUAPA TEATRE MARC ANGELET
2008 NITS DE MISTERI AGRAITS D-AGUANTAR-NOS MARC ANGELET
TELEBISTA
Urtea Ekoizpena Katea / Plataforma Kategoria Zuzendaritza
2020 ALARDEA ETB DAVID PÉREZ SAÑUDO
2018 VPO ETB
2018 PRESUNTO CULPABLE ANTENA 3 ALEJANDRO BAZZANO, ALBERTO RUIZ ROJO
2017 ALLI ABAJO ANTENA 3
2015 AITAREN ETXEA ETB REPARTO JABI ELORTEGI
2014 IRRIKITOWN ETB REPARTO JAVIER GARCIA DE VICUÑA
2013 CUENTAME TVE REPARTO
2011 HOMICIDIOS TELECINCO REPARTO
2011 LA CONSPIRACION ETB - TVE REPARTO PEDRO OLEA
2010 AGUILA ROJA TVE REPARTO
2009 GOENKALE ETB 1 REPARTO OLATZ BEOBIDE
2006 EL COR DE LA CIUTAT TV3 REPARTO ESTEVE ROVIRA
2006 JET LAG TV3 REPARTO
ZINEMA
Urtea Ekoizpena Zuzendaria Kategoria Ekoizlea
2020 HIL KANPAIAK IMANOL RAYO SEKUNDARIOA ABRA PROD
2019 LOS EUROPEOS VICTOR GARCIA LEON REPARTO A CONTRALUZ FILMS, APACHE FILMS, GONITA
2019 VENTAJAS DE VIAJAR EN TREN ARITZ MORENO REPARTO MORENA FILMS, SR & SRA
2019 DIECISIETE DANIEL SANCHEZ AREVALO REPARTO ATIPICA FIMS, NETFLIX
2018 MATEOREN AMA (CORTO) AITOR ARREGI, JOXE MARI GOENAGA PROTAGONISTA MORIARTI
2018 OLA DE CRIMENES GRACIA QUEREJETA REPARTO MEDIASET, CRIMEN ZINEMA, AMIGUETES ENTERT.
2017 HANDIA A.ARREGI, J.GARAÑO SECUNDARIO MORIARTI, IRUSOIN
2017 MORIR FERNANDO FRANCO REPARTO KOWALSKI, FERDYDURKE
2016 EL GUARDIAN INVISIBLE FERNANDO GONZALEZ MOLINA REPARTO ATRESMEDIA
2011 ANDARUSHIA (PROD. JAPONESA) HIROSHI NISHITANI REPARTO CINE BAZAR, FUJI TV
BESTE DATU BATZUK

CARNET DE CONDUCIR A1, B

LOCUCIONES

COCHE DE CABALLOS

INSTRUCTOR DE MEDITACION