CASTING

OLGA MARTINEZ







FORMAKUNTZA
Urtea Titulua Gunea - Irakaslea
Zinemako Interpretazioa María Ripoll
Kamara aurreko ikastaroa Luis Gimeno
ARTE DRAMATIKOAN DIPLOMATUA Escuela de Arte Dramático de Getxo
Bikoizketa titulua Escuela de Actores de Doblaje, Donosti
Cursos de Teatro en Verso, Pepe Moya y Amaya Curieses- Zampanó Teatro
Kantu ikastaroa Juan Carlos Garaizabal.
Interpretazio ikastaroa Juan Carlos Corazza
Kamara aurreko ikastaroa Eneko Olasagasti y Carlos Zabala
Kamara aurreko ikastaroa Luis San Narciso
Kamara aurreko ikastaroa EVA LESMES
Interpretazio ikastaroa Pape Pérez
Kamara aurreko ikastaroa Rosa Estévez
Acting Adan Black
Interpretazio ikastaroa Francisco Vidal
Interpretazio Coach-a Iñaki Aierra
Maisu klaseak Bernard Hiller
Zinema eta TB-rako interpretazio ikastaroa Eduardo Milewicz
Interpretazio ikastaroa Jaime Chávarri
Kamara aurreko ikastaroa Patxo Telleria
Kamara aurreko ikastaroa Carmen Utrilla
Teatro en Verso KARMELE ARANBURU
Casting ikastaroa BENITO ZAMBRANO
"Orainaldiko interpretazioa" ikastaroa Ernesto Arias
Ingles Filologian lizentziatua Universidad de Deusto, Bilbao
ANTZERKIA
Urtea Ikuskizuna Konpainia Zuzendaritza
2016-19 La Insoportable Levedad del Pie Al Pasar la Barca Prod. Carmen Reoyo
2016-18 Otxote Joseba Gotzon,
2014 PROHIBIDO SOÑAR DESPIERTO LOS FILOPATICOS LEIRE UCHA
2013-14 DULCE VIDA PERRA AL PASAR LA BARCA JOANA FERNANDEZ
2011 CUANDO EL RIO SUENA… AL PASAR LA BARCA AITOR MAZO
2005 DIONISIO SE DECLARA TEATRO ESPAÑOL SERGIO MACIAS
2003-04 EL APAGON GUIRLACHE GUIRLACHE
2001 LA LEYENDA DE JUAN ALZATE ARRIAGA ADOLFO MARSILLACH
1999 LAS BACANTES 96 UNICORNIOS CARLOS BAIGES
1998 COMEDIA DELL ARTE Y MÁS CARLOS PANERA
1997 DIVINAS PALABRAS 96 UNICORNIOS CARLOS BAIGES
TELEBISTA
Urtea Ekoizpena Katea / Plataforma Kategoria Zuzendaritza
2007 EL COMISARIO TELECINCO REPARTO
2005 ZERO PATATERO ANTENA 3 SECUNDARIO PAUSOKA
2004 HOSPITAL CENTRAL TELECINCO REPARTO VIDEOMEDIA
2002 POLICIAS ANTENA 3 REPARTO GLOBOMEDIA
2001 COMPAÑEROS ANTENA 3 REPARTO GLOBOMEDIA
2000 CAMPUS ETB 2 REPARTO ZEPELIN/ HEGAZ
1999 SEÑORÍO DE LARREA ETB2 REPARTO
ZINEMA
Urtea Ekoizpena Zuzendaria Kategoria Ekoizlea
2020 Utopia CPlanitia (Websaila) George Reese
2019 Por Nosotras (Erdimetraia) Saúl Pérez Ruano
2018 Otsoen Lurraldean (Websaila) Rose Dedolls y Oliver Mend
2017 Croqueta Rusa (laburra) Gorka Etxeandia
2014 CARTAS SALADAS (CORTO) MIKEL BALSEIRO
2014 EN EL CINE (CORTO) F.JAVIER TRAPERO
2014 HAZMELO (CORTO) CHARLY URBINA
2014 PODRIAMOS MORIR MAÑANA (MEDIO) IÑIGO COBO
2013 A ESCONDIDAS MIKEL RUEDA
2013 ANIMALES POLITICOS (MEDIO) IÑIGO COBO
2013 COSAS DE LA EDAD (CORTO) CHARLY URBINA
2012 ACTIVIDAD EXTRAESCOLAR (CORTO) F.JAVIER TRAPERO
2012 KALOSEIDOS FRACTUS Nº 08 (CORTO) JAIME OSORO
2011 URTE BERRI ON AMONA TELMO ESNAL
BESTE DATU BATZUK
CARNET DE CONDUCIR
EQUITACION
DANZA Y CANTO