CASTING

ARKAITZ GARTZIANDIA







FORMAKUNTZA
Urtea Titulua Gunea - Irakaslea
2009-11 MASTER LISPA
DIPLOMATUA TAE Donostia
KAMARA IÑAKI AIERRA
KAMARA ENEKO OLASAGASTI
KLOWN ÉSPE LÓPEZ
TEATROA LAVIEBEL
MONOGRÁFICO CÁMARA BENITO ZAMBRANO
MONOGRÁFICO CÁMARA MANUEL MARTIN CUENCA
AKTOREA ETA MASKARA ROGER RIBO
KLOWN JANGO EDWARDS
ANTZERKIA LAVIEBEL
ANTZERKIA
Urtea Ikuskizuna Konpainia Zuzendaritza
2020 LA HISTORIA DE SARA BAKETIK ELENA ARANBERRI
2020 NORABIDE GUZTIAK BAKETIK ELENA ARANBERRI
2018 LA CENICIENTA MICROTEATRO SS BERTOS
2018 LAVAR Y CORTAR MICROTEATRO SS BERTOS
2017 ADIORIK GABE TANTTAKA TEATROA TERESA CALO
2014 ON EGIN BOROBIL TEATRO ANARTZ ZUAZUA
2013 ALIBABA BOROBIL TEATRO ANATZR ZUAZUA
2012 BALLOON CATH JOHNSON CLASS-EYE THEATRE (UK)
2008-09 LIO EN LA GRANJA LA BALDUFA TEATRE ENRIC BLASI
2005 pisa la raya pikor miguel olmeda
2005 ATAQUE VERBAL tae teresa calo
2004 mirad bosniak mutiko bat zurriola antzerkia teresa calo
2003 la muerte y nat oliver produccion j.m.moeno
2003 Saturday clown fever zurriola antzerkia joxerra fachado
TELEBISTA
Urtea Ekoizpena Katea / Plataforma Kategoria Zuzendaritza
2020 La linea Invisible Movistar Secundario Mariano Barroso
2020 Ihesaldia ETB1 sekundarioa Jabi Elortegi
2009 EUSKOLEGAS ETB 1 SECUNDARIO JAVIER VIKUÑA
2006-07 GOENKALE ETB 1 SECUNDARIO JAVI ELORTEGI / OLATZ BEOBIDE
2006 BALBEMENDI ETB 1 REPARTO PAUSOKA
2005 KRONIKAK ETB 1 REPARTO
2005 MI QUERIDO KLIKOWSY ETB 2 EPISODICO CARLOS ZABALA
2004 KUXKUXEROAK etb1 reparto idoia astigarraga
2002 IKUSGELA ETB 1 COLABORACION IDOIA ASTIGARRAGA
ZINEMA
Urtea Ekoizpena Zuzendaria Kategoria Ekoizlea
2015 LE SANCTUAIRE OLIVIER MASSET-DEPASSE REPARTO HAUT ET COURT
2007 COSMOS DIEGO FANDES SECUNDARIO ALOKATU
2007 LA CASA DE MI PADRE GORKA MERTXAN SECUNDARIO MONFORT PROD.
2006 HIELO (Corto) joanes mathiuet protagonista
2006 UNA VIDA (CORTO) JOANES MATHIUET PROTAGONISTA
2004 perretxikoen bila (corto) iñaxio esnaola protagonista upv
BESTE DATU BATZUK

CARNET DE CONDUCIR

EQUITACION

DANZA

CLOWN

IMITADOR