CASTING

OSKAR GARCIA







FORMAKUNTZA
Urtea Titulua Gunea - Irakaslea
2015 SOURCING WITHIN (INTENSIVO) GEY PIN ANG
2015 TRANS & META TEATRO COREOGRAFICO & VOZ - ROY HART (INTENSIVO) ENRIQUE PARDO, LINDA WISE
2015 LA PALABRA (100 H) R. ROMEI, G. SANGERMAN, L. RICART
2014 EXPLORACION DEL CANTO VIBRATORIO (INTENSIVO) MAUD ROBART
2012 Y 2016 BODY WEATHER (100 H) ANDRES CORCHERO
2011- 15 DANZA CONTEMPORANEA (INTENSIVOS) D. ABREU, J.K DE GARAIO, T. HAUERT, L. AYGUADE
2011 CUERPO, VOZ E IMAGINACION (INTENSIVO) SONG OF THE GOAT - ANNA ZUBRZYCKI
2010-16 COS - VEU - ACCIO (370 H) PERE SAIS
2010 KOSMOS: CANTO-CUERPO-PALABRA (INTENSIVO) GARDZIENIECE
2008-09 POSTGRADO DE ARTES ESCENICAS RAYMOND, JULIAN HERRERO, MAR NAVARRO
ANTZERKIA
Urtea Ikuskizuna Konpainia Zuzendaritza
2015 PANDILLA FANT FANT NOIZ
2015 LA NOCHE ARABE KABIA-HIKA-PABELLON 6 B. RUIZ, A. INTXAURRAGA, L. RICART
2013 LA RUTA BLANCO ROTO LAIA RICART
2012 DOS SENCILLAS BLANCO ROTO OSKAR GARCIA
2012 ETA BIHAR ZER? TRASPASOS TEATRO MIKEL GOMEZ DE SEGURA
2012 SUZ GAITZERDI TEATRO KEPA IBARRA
2010 DECIR LLUVIA Y QUE LLUEVA KABIA BORJA RUIZ
2009 ARTE Y EMBRUJO DE NORTE A SUR PATXI HERMOSOS
2008 EL DESFLORO DE BANARTE B.A.T AITZIBER BILBAO
2006-07 CASA DE MUÑECAS GIZANDRA PATXI HERMOSOS
2005 LA FARSA ERROTA DENON ART PATXI HERMOSOS
ZINEMA
Urtea Ekoizpena Zuzendaria Kategoria Ekoizlea
2014 TRANSMUTACIONS ARNAU RICART, JOANA MOLLA SECUNDARIO BLANCO ROTO
2011 EL PRODIGIO DE URKIOLAMENDI HARKAITZ GARCIA PROTAGONISTA AXILAH
2009 DELIRIO BALDIO HARKAITZ G. PROTAGONISTA AXILAH
2009 KANPOLARROSA PATXI HERMOSOS SECUNDARIO DENON ART
2008 LA MAQUINA DE PINTAR NUBES A.MAZO/P.TELLERIA REPARTO ABRA PRODUCCIONES
2008 SED DE VIDA AXILAH SECUNDARIO B.A.T.
2007 HABLA CABRON PATXI HERMOSOS SECUNDARIO DENON ART
2007 LO MAS HUMANO POSIBLE PEDRO M. SANTOS REPARTO
2006 MALKOA - LA LAGRIMA PATXI HERMOSOS PROTAGONISTA DENON ART
2006 QUE HARIA YO SIN TI… PATXI HERMOSOS PROTAGONISTA AXILAH
BESTE DATU BATZUK
CARNET DE CONDUCIR
EQUITACION
INSTRUMENTO: GUITARRA
DANZA Y CANTO
TEATRO FISICO, AIKIDO